Zobacz naszą stronę na Google+

Dachy

Dostępne rodzaje dachów

W celu zapewnienia naszym klientom pełnej satysfakcji proponujemy do naszych altan cztery opcje pokrycia dachowego tak, aby harmonijnie komponowały się z Państwa ogrodem.

  • Dach pokryty strzechą z trzciny to ekskluzywna forma łącząca naturę z użytecznością. Doskonałe własności termoizolacyjne trzciny zapewniają miły chłód w upalne lato, jak również w przypadku altan zamkniętych zatrzymywanie ciepła w chłodniejsze dni. Wykonane w ten sposób pokrycie dachowe od wewnątrz wykończone może być matą trzcinową, lub podbitką drewnianą w kolorze altany.
  • Dach pokryty gontem bitumicznym ze względu na różne opcje kolorystyczne pozwala na dopasowanie altany do charakteru otoczenia. W tej wersji dachu dostępne są kolory: czerwony, zielony, brązowy i szary.
  • Dach pokryty papą z powłoką miedziową to ze względu na wierzchnią warstwę wykonaną z miedzi trwałe i ekskluzywne pokrycie nadające Państwa budowli ogrodowej dystyngowany wygląd i bogaty charakter.
  • Jeśli nie zdecydują się Państwo na żadną z proponowanych przez nas opcji pokrycia dachowego proponujemy Państwu samą konstrukcję dachu przygotowaną pod ułożenie dachówki. W ten sposób będą mogli Państwo wybrać własny rodzaj pokrycia dachu idealnie komponujący się z otoczeniem altany.
Dach trzcinowy Dach papowy z powłoką miedzianą Podbitka pod dachówkę. Położenie dachówki klient przygotowuje we własnym zakresie. Podbitka o grubości 28 mm.

oraz papowy – kolory poniżej

Papa – kolor czerwony Papa – kolor zielony Papa – kolor szary Papa – kolor brązowy

Istnieje możliwość orynnowania dachu – opcja ta nie dotyczy dachu z trzciny.

Rynna miedziana Rynny PCV Wzornik kolorów rynien PC