Zobacz naszą stronę na Google+

Opcje dodatkowe do Altan otwartych

Słyniemy z ekskluzywnych altanek ogrodowych drewnianych. Oferujemy wiele modeli altan drewnianych – otwartych oraz zamkniętych, o ośmiu bądź dziesięciu ścianach.

Zależnie od typu i przeznaczenia altan, tzn. altanka drewniana otwarta bądź zamknięta, zapewniamy dodatkowe wyposażenie altany. Modele otwarte oferujemy z pełnym umeblowaniem, jak też z opcjami typu barek znajdujący się w środku lub na zewnątrz altany z drewna, czy też odeskowana komoda umieszczona na zewnątrz. Okna i drzwi altan ogrodowych drewnianych możemy wyposażyć w moskitiery – zapraszamy do zapoznania się ze wzornikiem kolorów moskitier do okien oraz drzwi naszych altan drewnianych.

Jeśli chodzi o otwarty model ogrodowych altan z drewna , oferujemy ściany odeskowane bądź ażurowe, w typie pergoli. Dostępne są także funkcjonalne rolety do okien każdej altany ogrodowej drewnianej. Na życzenie wykonujemy ponadto, podobnie jak w przypadku altan ogrodowych drewnianych typu zamkniętego, odeskowanie wewnętrzne trzcinowego dachu altany.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną gamą opcji do altan drewnianych, wyrażając jednocześnie nadzieję, że dostępny wybór całkowicie zaspokoi Państwa oczekiwania.

Ściana odeskowana Ściana odeskowana do połowy Ściana z pełną pregolą
Odeskowanie dachu od wewn.
(tylko dla dachu z trzciny)
Roleta na całą ścianę Roleta na pół ściany